Лукашенко видав головну військову таємницю путіна про Крим і Донбас: “А тут з’ясовується, що…”

Колишній співробітник КДБ Сергій Жирнов в інтерв’ю Politeka Onlineпрокоментував заяву білоруського диктатора Олександра Лукашенка про те, що путін планував договір про “оренду” Криму та Донбасу, яку в росії поспішили спростувати.

“Головну військову таємницю видав. Але що, до речі, зовсім не дивно з українського боку. Тому що ми ж знаємо, що тут ніякої таємниці не було. Зеленський, коли обирався, він обирався для того, щоб вирішити мирним шляхом проблему зі Сходом, з Донбасом і з Кримом, у нього це було в програмі. Зрозуміло, що якась частина, так би мовити, найбільш радикальна, України була проти цієї справи, але в Україні втомилися від цього конфлікту. І насправді, якби підписали якийсь ось такий документ про оренду, тобто, грубо кажучи, бабло в обмін на території, то ця справа могла б цілком пройти”, — заявив експерт.

За його словами, Лукашенко підставив путіна, тому що президента рф різні пропутінські блогери, засоби масової інформації та партії виставляють як головного героя, у якого “Крим наш” і жодних розмов бути не може.

“А тут з’ясовується, що насправді там нічого і не наше, а цілком міг бути просто торг такий, бабло за території. Як це було, до речі, із Севастополем. По Севастополю було підписано документ про оренду на 50 років, і вважався нормальним і з того, і з іншого боку”, – додав Сергій Жирнов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *