Максимальна увага: рф готує масовану ракетну атаку – Данилов назвав дати

Українців попередили про можливі плани путінських “вояк”

У ніч на четвер, 16 лютого, рашистські терористи завдали чергового масованого ракетного удару по мирних містах України. Проте вже скоро він може повторитись, про що попередив секретар РНБО Олексій Данилов.

Запуск російської ракети. Фото: скріншот YouTube-відео

Запуск російської ракети. Фото: скріншот YouTube-відео

Він підкреслив, що русня намагатиметься завдати чергового ракетного удару 23-24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення окупантів.

Данилов заявив: “До цього потрібно спокійно ставитися. Ми до цього готові. Я думаю, що ми вже розуміємо, що таке атаки, після того, як “приймали” за один день 115-120 ракет. Впораємося і з цим днем. Так, буде важко, але ми всі пройдемо”.

Водночас, він порадував повідомленням про те, що вже влітку українці побачать зовсім іншу картину на фронті. Причиною секретар РНБО назвав велику кількість військових ЗСУ, які знищують окупантів, а також відсутність у русні розуміння, за що вона гине.

Спікер ОК “Південь” Наталія Гуменюк попередила про те, що сьогодні, 16 лютого, окупанти можуть повторити масовану атаку. Вона зазначила, що русня вишукує нову тактику, яка буде для неї результативною.

Гуменюк наголосила, що рашистських терористів не влаштовувало відношення запущених по Україні ракет до збитих, тому вони посилюватимуть тиск до річниці вторгнення.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *