Оксана Білозір розлучилася з чоловіком після 33 років шлюбу

Співачка Оксана Білозір розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом, а з початку війни і бійцем ЗСУ, Романом Недзельським.

Приголомшливою новиною поділився колишній чоловік співачки. За словами Романа, ініціаторкою розлучення стала сама Оксана. Музикант просто отримав від дружини повістку до суду, але так і не зміг потрапити на засідання через службу у ЗСУ.

«Ми прожили майже 33 роки, у цьому році мало бути. Ми розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку до суду і нас розлучили. Оксана подала на розлучення. Я оскільки у армії, я не прийшов три рази до суду і нас автоматично розлучили і все. Я був проти цього, але Оксана подала. Тому сьогодні ми офіційно не є чоловіком та дружиною», — зізнався Роман у інтерв’ю Rostyslove Production.

Оксана Білозір та Роман Недзельський / © facebook.com/oksana.bilozir

Оксана Білозір та Роман Недзельський / Фото: facebook.com/oksana.bilozir

Зараз, за словами музиканта, вони з колишньою дружиною майже не підтримують зв’язок. Що саме стало причиною розлучення після такого тривалого шлюбу, Недзельський казати не став.

«Ми майже не підтримуємо зв’язок. Я ж в армії, мене більше року вже немає вдома. Вона нічого не питає. У нас в армії є дуже велика проблема, коли чоловіки служать і отримують інформацію про те, що вони втрачають сім’ї. Я був одним з військових психологів, хто приймав цю інформацію, якось заспокоював. Але в той же час я знав, що в мене така сама ситуація», — поділився Недзельський.

Нагадаємо, раніше Роман Недзельський прокоментував стан співака Олега Винника після чуток про те, що в нього діагностували онкологічне захворювання.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *