Почалося! Війська РФ покидають Південь-колони окупантів, після удару ЗСУ! Кінець окупації?

На Херсонщині окупанти в паніці і не знають, куди їм дітися. Вони усвідомлюють, що ще трішки і ЗСУ почнуть знищувати їх безпощадно.

Тепер росіяни починають перевдягатися в цивільне і намагаються втекти з фронту. розповів військовий територіальної оборони, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань

 

Склади та командні пункти росіян на Херсонщині горять та вибухають. Через це окупанти намагаються втекти.

Він зазначив, що окупанти жаліються – їм не дозволяють відступати.

На Півдні серед росіян все частіше спостерігають випадки дезертирства. Втікачів, яких вдається спіймати, розстрілюють свої ж. Життелі Херсонщини часто чують постріли, але їм кажуть, що це навчання.

Ліквідують дезертирів одразу на цвинтарі. Про це розповіли в головному управлінні розвідки.

На кладовищі Геологів місцеві жителі часто чують автоматні черги. За даними розвідки, там російські окупанти розстрілюють своїх дезертирів. Натомість людям загарбники брешуть, що це вони проводять військові навчання.

росіяни обрали для цього “зручне” місце, адже працівники на екскаваторах цілодобово копають на кладовищі нові могили. Тому окупанти кожного разу мають завчасно підготовлені місця.

На Херсонщині окупанти масово ховають своїх

окупанти намагаються приховати кепський перебіг справ у своїй армії. Тому вони влаштували масове поховання своїх у селі Кізомис на Херсонщині.

“Озброєні загарбники привезли цивільного екскаваторника та змусила його виривати, а потім заривати пакети з тілами. У деяких пакетах були ще живі люди. Однак окупанти сказали, що їм нічим не допоможеш. І зарили”, – повідомили в розвідці.

“Вони діють за комуністичними принципами. Є загороджувальні загони, які розстрілюють тих, хто відходить. Проте ворог розуміє, що знайде тут свій останній шлях”, – сказав Хлань.

Ходять по селах і шукають цивільний одяг

За словами депутата, росіяни деморалізовані. Особливо впливає те, що вони не можуть отримувати боєкомплекти й техніку в обсягу, який був раніше.

Водночас у них виникає дуже велика проблема з харчовим забезпеченням військових. Є багато дезертирства. Місцеві повідомляють, що росіяни намагаються втекти, ходять по селах і перевдягаються в цивільне,– розповів Хлань.

Тим часом у рф починається паніка у кремлі. Бункерний путін не розуміє, як діяти далі, адже скоро розпочнеться контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

РФ намагається домогтися припинення вогню бо побоюється контрнаступу ЗСУ в Херсонській області.

Російський політолог Андрій Піонтковський оцінив ситуацію на південному напрямку у зв’язку з підготовкою контрнаступальних дій Збройних сил України.

РФ намагається домогтися припинення вогню бо побоюється контрнаступу ЗСУ в Херсонській області, підкреслив він в ефірі Еспресо.

“У Кремля важке становище: вони розуміють, що зазнали глибокої стратегічної поразки. Росіяни бояться українського контрнаступу на Херсонщині, військовими засобами вони не можуть його зірвати, тому хочуть зірвати дипломатичними”, — каже співрозмовник.

Він переконаний в тому, що поведінка кремлівської верхівки суперечлива і свідчить про стан психічного дискомфорту, в тому числі “в голові фюрера”.

Експерт пояснив, що план підкорення РФ України провалився, і все, що Москва зараз робить – відчайдушно домагається припинення вогню.

“Цьому і були в основному присвячені стамбульські переговори. Ви ж знаєте, що таке була наполеглива умова Москви – до цього пакету угод приписати ще припинення вогню в районі Херсона”, – додав Піонтковський.

Нагадаємо, на Херсонському напрямку бійці Збройних сил України продовжують просуватися, заявила начальник прес-центру сил охорони і оборони оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

“На Херсонському напрямку ми просуваємося, можливо, не так швидко, як хочеться тим, хто подає позитивні новини, але, повірте, ці кроки дуже впевнені. І саме для того і робляться вони в тиші, в певній таємності, щоб закріпитися на тій території і потім оголосити про свої перемоги”, – зазначила вона в ефірі Еспресо.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *