Страшна правда спливла: хтось злив в мережу інформацію, що Онуфрій та ще близько 20 його монахів МП мають громадянство Росії

Митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій (Орест Березовський) та ще понад 20 священиків УПЦ МП мають громадянство Російської Федерації.

Про це інформує видання Українська правда, яке провело відповідне розслідування.

“Згідно з витягом із системи “Роспаспорт”, 20 березня 2002 року Онуфрій отримав у Москві російський паспорт. За рік, 23 червня 2003 року, він отримує ще й закордонний паспорт громадянина РФ. І він у нього не перший. 1998 року священнику в Москві вже видавали закордонний паспорт. А це означає, що російське громадянство Онуфрій мав набагато раніше, ніж від 2002 року”, – йдеться в розслідуванні.

Також повідомляється, що архієрей УПЦ МП та намісник десятинного монастиря Гедеон (Юрій Харон) також має громадянство Росії. Він отримав російський паспорт 2019 року, коли був із візитом у Москві. Вже наступного року йому видали два закордонні паспорти РФ.

Крім того, Гедеон провів службу в російському місті Казань у січні 2023 року, тобто через майже рік після повномасштабного вторгнення РФ до України. Під час молитви він підтримав російську агресію проти України.

Також журналісти повідомили, що митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисєй (Олег Іванов) отримав громадянство Росії 2022 року. Під час окупації Ізюма працював на російських агресорів, а після деокупації втік до російського міста Бєлгород, де йому видали паспорт Росії.

Журналісти заявили, що у них є достовірна інформація щодо російського громадянства у понад 20 священослужителів УПЦ МП. Всю інформацію обіцяють опублікувати пізніше.

Зараз редакція наводить лише деякі з прізвищ священників УПЦ МП, які мають російське громадянство:

митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонофан (Анатолій Єлецьких);
вікарій Тульчинської єпархії, єпископ Ладижинський Сергій (Сергій Аніцой);
вікарій Київської єпархії архієпископ Пантелеймон (Віктор Бащук);
керівник Чернівецько-Буковинської єпархії митрополит Мелетій (Валентин Єгоренко);
керівник Хустської єпархії митрополит Марк (Микола Петровцій);
керівник Дніпропетровської єпархії митрополит Іриней (Іван Середній).

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *