«Ти ж хотіла бути не сама»: кохана «Да Вінчі» розповіла про перший і останній сюрприз воїна

Про цю історію розповіла сама парамедикиня Аліна Михайлова. Вона наголосила, що «Да Вінчі» не був затятою військовою людиною і робив своїй другій половинці сюрпризи, як от з песиком Х’юго.

Дивіться також З 18 років на війні, перший Герой України з добровольців: біографія легендарного «Да Вінчі»

«Да Вінчі» приїхав з фронту, щоб зробити коханій подарунок

«Це, як він сказав, «був мій перший та останній сюрприз для тебе», – згадує Аліна Михайлова. Парамедикиня пригадала, що це був той момент, коли вона стала депутаткою Київради й через напруженість у графіку проводила вдома мінімальну кількість часу.

Вона розповіла, що телефонувала «Да Вінчі» й сказала, що сумує за своїм коханим, підтримки якого їй бракує.

Я йому плачу в слухавку й кажу: «хочу, щоб ти був вдома». Він сказав добре, що скоро приїде,
– ділиться спогадами Михайлова.

За словами парамедикині, вони з «Да Вінчі» домовилися, що кожне 14 лютого будуть проводили разом.

«Я йому кажу: мені тебе не вистачає як просто чоловіка поряд, як людину, яку я обійму вночі. Мені більше нічого не треба, тому що я втомилася засипати сама в ліжку», – каже зі сльозами на очах кохана «Да Вінчі».

Вона розповіла, що 13 лютого Дмитро Коцюбайло стримав своло та приїхав. Близько 10 вечір він попросив кохану разом з ним поїхати на вокзал, щоб зустріти бійця «Да Вінчі». Після вмовлянь дівчина поїхала, хоч і з поганим настроєм.

Аліна Михайлова розповіла, що має алергію на котів, про що «Да Вінчі» знав. Тому, коли воїн приніс дівчині клітку з тваринкою, вона подумала, що це кіт. Але там виявився песик породи Акіта-іну.

Він приходить, стукає у вікно, а там рожева клітка для кота. Я по-злому сказала: «сподіваюся там не кіт?» Він каже: «ні не кіт». Я відкриваю клітку, а там 2,5-місячний маленький Х’юго,

– сказала кохана «Да Вінчі».

Парамедикиня була здивована таким подарунком і запитала воїна, «що це?» «Він каже: «ти ж хотіла бути не сама, ти ж сказала, що тобі одній самотньо», – розповіла Михайлова.

  • 7 березня стало відомо, що «Да Вінчі» загинув у бою під Бахмутом. Аліна Михайлова намагалась врятувати коханого й була поруч з ним у перші хвилини після того, як він отримав поранення під час обстрілу росіян.
  • Дмитра «Да Вінчі» поховали 10 березня у Києві на Аскольдовій могилі. Коцюбайло – один з наймолодших Героїв України та став першим добровольцем, який отримав відповідне звання.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *