Хочете щоб закíнчилася вíйна?! Все просто, потрíбно лише якнайшвидше перенести її на територíю Росíї, – Яковенко

На низці військових аеродромів країни-агресорки пролунали вибухи. І це лише початок дуже серйозної історії.

Таку думку висловив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко. Хоча наразі інформації щодо причетності України до “бавовни” на російських авіабазах немає, він припустив, що наша держава, ймовірно, брала участь в цьому.

Війну треба перенести на територію Росії

Я дуже сподіваюся, що ця війна буде перенесена на територію Росії. Не можна вести війну, коли Росія б’є по українських містах зі своєї території, перебуваючи в повній безпеці, а Україна відповідає тільки по ворогу на своїй території. Так війни не виграються,
– зауважив Яковенко.

За його словами, дрони є дешевими у виробництві, тож “бавовни” на військових об’єктах країни-агресорки може побільшати й рано чи пізно вони будуть знищені. Щоправда, немає інформації щодо далекобійності цих БпЛА, але Яковенко сподівається, що ці можливості для знищення військових об’єктів будуть забезпечені.

Повний стрім Катерини Соляр з Ігорем Яковенком: дивіться відео

“Знищити бомбардувальники, що атакують українські міста – це більш ефективний засіб для того, щоб зігріти їх, аніж надавати їм нескінчені буржуйки та генератори”, – констатував російський опозиційний журналіст.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *