Чoмycь вчopа мaйжe нixmo нe noмimuв цієї нoвuнu, a нacnpaвgi цe вeлuчeзнa nepeмorа Уkpaїнu, яky нaвimь noрiвняmu нi з чuм

За результатами першого дня саміту у Саудівській Аравії, присвяченого реалізації української Формули миру, учасники визначили основу майбутньої мирної угоди для нашої країни. Делегації близько 40 країн прийшли до рішення, що повага до територіальної цілісності та суверенітету України має лежати в основі будь-якої мирної угоди.

Також йшлося про обов’язкове дотримання статуту ООН. Про це повідомляє італійське видання Corriere della Sera.

За підсумками першого дня саміту, який об’єднав представників близько 40 країн, виникла домовленість про те, що повага до територіальної цілісності та суверенітету України має лежати в основі будь-якої мирної угоди.

Крім того, джерела заявили, що було вирішено сформувати робочі групи із ключових питань десяти пунктів Формули миру, запропонованої Україною. Строки зустрічі глав держав ще не визначені. Однак, за попередньою інформацією, вона має відбутися до кінця цього року.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський розповів про перебіг саміту у Джідді (Саудівська Аравія), на якому радники лідерів 42 держав обговорюють нашу Формулу миру. За його словами, всіх учасників зустрічі поєднує пріоритет міжнародного права.

Раніше повідомлялося, що Україна зробила новий ривок на зустрічі в Саудівській Аравії, щоб заручитися підтримкою десятків країн, що залишилися осторонь війни. Це початок ширшої кампанії з нарощування дипломатії, щоб ізолювати та послабити Росію.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *