Kiнeць вiйнu вжe norоgжeнo, щo вigoмo: “Плaн зakiнчeння…”

Опозиціонер Марк Фейгін розповів, яким буде кінець війни в Україні.
Опозиціонер Марк Фейгін розповів про можливий план закінчення війни. Про це фахівець розповів в ефірі Politeka Online. Передбачається, що Україна має перемогти у війні до літа 2024, щоб Байден після цього зміг переобратися на другий президентський термін.
“Я думаю, такий план не єдиний. Є план закінчення війни і в 2023 році до грудня. Такий план є. Я переконаний, що до виборів у Сполучених Штатах Америки у листопаді 2024 року війна має бути закінчена. Інтерес Сполучених Штатів Америки саме такий хід подій, тому що Джо Байден при його віці і при його бекграунді потрібно вибратися на другий термін, а протистоятиме він чи трампу, чи комусь із потужних молодших від республіканської партії, який має прийти з переконливим багажем з Україною в НАТО і якоюсь нехай і відносною, але перемогою”, розповів експерт.
Фахівець додав, що до того ж у США пройде наступний саміт НАТО, де можна буде й ухвалити Україну до блоку. А до виборів у будьякому разі мають мінімум розпочатися переговори про мир і люди не гинуть більше. При цьому навіть Байден не переможе на виборах, але зможе привести Україну до НАТО, то він залишиться в історії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *